STOILOFF (BAUMGÄRTNER) Constantin (Adolf) (1850 Linec - 1924 Vídeň)
starting price: 160 000 CZK
hammer price: 210 000 CZK
Your limit is on demand. The limit can be raised.>
Olej na plátně, 101,5 x 79 cm, rámováno, signováno vpravo dole C. Stoiloff. Malíř historických scén a koní. Studoval na akademii v S. Petěrburku. Oblíbeným námětem byli kozáci a lovci. Autor viz artprice.com.